Fotoğraf ve Video Çekimi

Mimari, sanayi, inşaat, doğa, spor, tanıtım, fuar, sergi, sanayi, üretim ve diğer konularda fotoğraf ve video çekimi yapılır. Çekimlerde FullFrame DSLR Fotoğraf ve 4K Video kameralar ve uygun objektifler kullanılır.
Havadan çekimlerde 1″ sensor 20MP Dji P4 Pro+ drone, Dji micro 4/3rd X5 İnspire 1 Pro drone ve FullFrame Canon DSLR kameralı Dji drone’lar ile havadan fotoğraf ve video çekimi yapılır.
Çekim işlerinde iş akışı müşterinin bize müracaatı ile başlar. İşin kapsamı belirlenir ve fiyat teklifi sunulur. Anlaşma sağlanırsa çalışma detayları belirlenir ve çekim için, her iki tarafın da uyabileceği, bir gün belirlenir. Çekimler müşteri ile paylaşılır ve lüzum görülürse ilave çekimler yapılır. Görseller 3 işi sonra teslim edilmeye hazır duruma gelir. Ücret tahsil edildikten sonra teslimat digital ortamda yapılır.

Kısa Film ve Tanıtım Videosu Yapımı.

Video kliplerden müşteri tarafından belirlenecek metinler ve senaryo kapsamında bir kısa film kurgulanır. Seslendirme, müzik, animasyon, özel efekt ve benzeri özellikler de ilave edilebilir.

Diğer Hizmetler

Her türlü drone kurulumu, bakımı, pilotajı ve kullanım eğitimi.
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 
Ismarlama veya kit’ten r/c helikopter ve drone imalatı.
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Kamera gimbali imalatı.
Şipariş üzerine Alexmos sistemi ile çalışan orta ve büyük boy 3 eksen kamera gimbali imal edebiliriz.