Genel
Dron (veya Uçankamera)  olarak adlandırılan uzaktan kumandalı araçlarımızı havada asılı durur halde veya ileri uçuş yapar şekilde uçurarak 15m – 250m gibi yüksekliklerden dijital ortama video/foto çekebiliriz. Dronlarımızın iniş kalkış yapabileceği 3mx3m düz ve etrafı açık bir alana ihtiyaç vardır. Can ve mal güvenliği açısından risk taşıyan bölgelerin üzerinde uçulmayacaktır. Çekim yeri ile ilgili bilgiler ve çekilecek planların detayları gibi hususlar tarafımıza önceden gönderilmelidir. Çekim yapılması düşünülen gün, meteoroloji raporu takip edilerek, havadan çekim ve uçuş için uygun hava şartlarına göre seçilmeli ve en az 2 gün önceden belirlenmelidir. Ekibimiz pilot ve kamera operatörü / teknik asistan olmak üzere en az 2 kişidir. Şehir içi işlerde kendi aracı ile seyahat edebilir.

Çalışma Şekli
Çekim günü yetkili kişi ile çekilecek görseller hakkında görüşme yapılır ve mekan incelenir. Işık durumuna göre en uygun olan planlar çekilmek üzere uçuşlara başlanır. Uçuşları takiben çekilen görsellere bakılır ve gün içinde ışık ve hava şartları elverdiği sürece çalışılır. Fotoğraflar dijital ortamda teslim edilir.
Ödeme
İş tesliminde fatura karşılığı peşin olarak tahsil edilir. Şehir dışı konaklamalı işlerde ücretin yarısı avans olarak alınır.